Facebook RSS Nenechajte si uniknúť žiadnu zľavu

Často kladené otázky


Čo u vás nájdem?

Zľavy. Veľa zliav. Monitorujeme pre Vás väčšinu zľavových serverov na Slovensku a prinášame Vám všetky možné zľavy pohromade prehľadne usporiadané do jednotlivých kategórií. Takže nemusíte prezerať desiatky rôznych stránok, ktoré ponúkajú zľavy, my to robíme za Vás. Po kliknutí na konkrétnu zľavu Vás presmerujeme na zľavový server, ktorý túto zľavu ponúka.Ako to funguje?

Vyberiete si zľavu, ktorá sa Vám páči. Kliknete na ňu a budete presmerovaný na konkrétny zľavový server, ktorý zľavu ponúka. Na ňom si následne môžete zakúpiť zľavový kupón a zľavu využiť.Čo je to zľavový kupón?

Zľavový kupón (zľavová poukážka, voucher) je kupón vystavený na meno konkrétneho kupujúceho a oprávňuje ho k odberu akciového tovaru alebo služby.Zaplatil som za zľavový kupón a zatiaľ som ho neobdržal.

Zľavovar.sk nie je predajcom zľavových kupónov. Kupóny si kupujete od konkrétnych zľavových serverov, preto sa musíte obrátiť s reklamáciou na ten zľavový server, na ktorom ste si kupón zakúpili.Som obchodník a chcel by som ponúknuť zľavu cez vašu stránku.

Zľavovar.sk nie je predajcom zľavových kupónov. Ak chcete ponúkať Vaše zľavy zákazníkom, obráťte sa, prosím, na niektorý z množstva zľavových serverov, ktoré monitorujeme.